wtorek, 16 listopada 2010

Miguel Blanco - nową nadzieją dla portugalskiego surfingu.W roku 2010 Miguel Blanco był zwycięzcą w kategorii Under-16, zdobywając tym samym tytuł Mistrza w ostatnim etapie zawodów, które odbyły się na pięknych plażach Guincho i S. Pedro do Estoril. Należy podkreślić, że Miguel Blanco powrócił po poważnej kontuzji i jak widać w świetnej formie, gdyż jego końcowy wynik ze wszystkich zaliczonych fal wyniósł 14.67. - i był najlepszym z całego dnia.

W kategorii Sub-12 tytuł mistrza zdobył João Moreira . Mimo, że w ostatnim pojedynku pokonał go Duarte Baltazar , jednak ten nie mógł walczyć o tytuł mistrza, gdyż brał udział jedynie w trzech etapach zawodów.

Wśród kobiet warto wspomnieć o Marii Abecassis, która zdobyła tytuł mistrza w kategorii Sub- 18. W tej samej kategorii ale mężczyzn wykazał się Francisco Alves, pokonując w pięknym stylu swojego przeciwnika Luisa Freyre.

Według statystyk autorstwa Refresh, Miguel Alves i Francisco Alves okazali się najlepszymi zawodnikami tego weekendu, zdobywając pięć najlepszych fal i osiągając trzy najlepsze wyniki w zawodach.

Życzymy dalszych sukcesów!

żródło: http://aeiou.surfportugal.pt

(MaPe)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz