sobota, 8 stycznia 2011

Piłka ręczna: remis z Czechami!

Portugalska reprezentacja w piłce ręcznej zremisowała dziś 30 punktami w meczu z drużyną Republiki Czeskiej w Karvinie. Było to pierwsze z dwóch spotkań z reprezentacją Czech.
Po dwóch ostatnich porażkach poniesionych z Austrią, Portugalia nie mogła się odnaleźć w pierwszej połowie meczu, przegrywając pięcioma punktami (11-16).
Choć szybka reakcja w drugiej połowie nie przyniosła triumfu, uchroniła portugalską reprezentację przed druzgocącą porażką.

Fábio Magalhães, zdobywca siedmiu goli, był najaktywniejszym graczem w meczu. Do kolejnego spotkania obu drużyn dojdzie 09.01.2011 w czeskiej miejscowości Hranice, o godzinie 17:00 czasu lokalnego (16:00 w Lizbonie).
Portugalska reprezentacja jest teraz w fazie przygotowań do mistrzostw Europy 2012.